Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Szarych Szeregów

 

Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

 • Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych

  Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych

   

        Reprezentacja szachistów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach Drużyn Szachowych.  5 grudnia 2018 roku  w Skwierzynie spotkały się drużyny ze szkól podstawowych z całego powiatu. W skład naszej drużyny weszli: Kacper  Rauchut z klasy Va, Tymoteusz Niewiadomski i Aleksander Ebert z klasy IVa oraz Olga Grabska z klasy Vd.  Podczas zaciętej rywalizacji nasi uczniowie   nie  odnieśli zadnej porażki. Tak rewelacyjny wynik pozwolił nam zająć I miejsce i tym samym awansować do wojewódzkiego etapu zmagań. 

  GRATULUJEMY!!!

  Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych - Obrazek 1

  Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych - Obrazek 2 Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych - Obrazek 3

  Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych - Obrazek 4 Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych - Obrazek 5

 •      Laura Hassa została wyróżniona w Międzywojewódzkim XIX Konkursie Recytatorskim "O Laur Niepodległej". Serdeczne gratulacje dla naszej  reprezentantki, która jest obdarzona niezwykłym talentem! Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

   - Obrazek 1  - Obrazek 2

 •     Gratulacje dla naszych reprezentantek. Są wspaniałe!!! 28 listopada Laura Hassa  i Dorota Adamirowicz wzięły udział w Międzywojewódzkim XIX Konkursie Recytatorskim "O Laur Niepodległej".  Laura otrzymała nominację do finału, a Dorota Adamirowicz została wyróżniona. Jesteśmy z Was bardzo dumi! 

   - Obrazek 1  - Obrazek 2

 • 100 LAT NIEPODLEGŁEJ!!!

         9 listopada nastąpiła kulminacja działań związanych z obchodami 100 – lecia odzyskania Niepodległości przez nasz kraj. O godzinie 9.00 cała społeczność szkolna zebrała się na placu apelowym, by przypomnieć sobie, jak to się stało, że Polska po 123 latach odzyskała wolność. Klasa VIII b w krótkiej inscenizacji, zawierającej nie tylko piosenki patriotyczne, ale i wzruszające wiersze o tematyce niepodległościowej, przybliżyła historyczny aspekt świętowanej rocznicy. Zespół Trans w przepięknym układzie „Niepodległa” wprowadził zebranych w podniosły nastrój.

         O godzinie 11.11 zebraliśmy się ponownie na placu apelowym, by solidaryzując się z wszystkimi polskimi uczniami ustanowić „Rekord dla Niepodległej”, który polegał na zaśpiewaniu w tym samym czasie 4 zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”.  Nie był to jednak koniec świętowania. By uczcić tę wielką uroczystość oraz by została ona nam w pamięci na co najmniej kolejne 100 lat, Pani Dyrektor Katarzyna Dymel, w towarzystwie Sekretarza Gminyi Miasta Międzyrzecz Pani Anny Sawki oraz dwóch reprezentantów społeczności szkolnej – Jakuba Ratkiewicza i Zofii Szeremet, posadziła nasz szkolny dąb niepodległości - symbol długowieczności, w tym przypadku doskonale wpisującejsię w nasze życzenia dla ojczyzny. Nie można nie wspomnieć, że dobór uczniów nie był przypadkowy. Zosia i Kuba są najwybitniejszymi historykami w naszej szkole i jednymi z najlepszych w całym województwie. Wystarczy podkreślić, że oboje uzyskali tytuł finalistów wojewódzkiego konkursu „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”,a nie są to pierwsze i na pewno nie ostatnie sukcesy na polu nauk historycznych.

               Następnym etapem uroczystości było podsumowanie ostatnich konkursów o tematyce historycznej m.in. konkursu na najlepszy klasowy plakat pt.„Alfabet współczesnego patrioty” . W kategorii klas I – III laur zwycięstwa przypadł klasie III a, a w kategorii klas IV – VIII zasłużenie zwyciężyła klasa VI d. A jako że żadna uroczystość urodzinowa nie może się obyć bez tortu, na koniec czekała wszystkich smaczna, biało–czerwona niespodzianka. Zachwytom nie było końca – szczególnie, kiedy zapłonęły świeczki, race, a w powietrze wystrzelone zostały serduszka w naszych barwach narodowych. W końcu setne urodziny obchodzi się... raz na sto lat.

   

     - Obrazek 1  - Obrazek 2  - Obrazek 3  - Obrazek 4  - Obrazek 5  - Obrazek 6  - Obrazek 7

   

          Przyszedł czas, by podsumować wszystkie działania związanez obchodami stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, prowadzonych w naszej szkole. Ich celem było nie tylko przygotowanie całej społeczności szkolnej do tak ważnego wydarzenia, ale przede wszystkim kształtowanie i wzmacnianie postaw patriotycznych oraz przybliżanie historii Polski i regionu. Wystawy, konkursy wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, konferencje, uczestnictwo w projektach tj. BohaterON – to tylko niektóre z podejmowanych w naszej szkole aktywności.

   - Obrazek 8   - Obrazek 9 - Obrazek 10   

         Cechą charakterystyczną iniezwykle ważną było zaangażowaniew działania związane z obchodami całej społeczności szkolnej. Zostały one docenione przez Lubuskiego Kuratora Oświaty Panią Ewę Rawę – zajęliśmy bowiem II miejsce w konkursie pt. „Tydzień dla Niepodległej”. 14 listopada podczas konferencji „POLONIA MATER NOSTRA EST” odbyło się uroczyste podsumowanie obchodów na szczeblu wojewódzkim, połączone również              z wręczeniem nagród dla wyróżnionych szkół. Wzruszającym momentem wieńczącym całą konferencje, a doskonale wpisującym się w całość obchodów, był koncert utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu Piotra Szychowskiego.

        Dziękuje wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację bądź pomoc w wydarzeniach związanych z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. A podsumowaniem naszych wysiłków, trudów niech będą słowa wielkiego Polaka i patrioty Jana Pawła II:

  „Naród, by stać się wielkim, sam musi podążać ku wielkości, i uczyć się od Tych, którzy temu narodowi przygotowali tę ziemię. Dla nas pokoleń dziś tu żyjących jest to wyzwaniem, by ten testament przekazać pokoleniom młodych. Ukażmy im, jaki musieliśmy zapłacić rachunek, by dziś, tę wolność ojczyzny, Oni nie utracili lekkomyślnie.”

   

 • Szkolny Konkurs Wiedzy klas I-III  z okazji

  Święta Niepodległości

   - Obrazek 1

  W dniu 9. 11. 2018r.,  z okazji  100. rocznicy  odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny,  zorganizowaliśmy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły konkurs o tytuł Mistrza Wiedzy Patriotycznej.  Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich przystąpili do rozwiązania przygotowanych dla nich testów.  W testach zawarta była wiedza dotycząca symboli narodowych, faktów historycznych, treści społecznych.  Wyznaczeni na podstawie eliminacji klasowych przedstawiciele, po troje z każdej klasy,  wykazali się dużą wiedzą. Rozgrywki były pełne emocji. W klasach pierwszych i drugich należało przeprowadzić dogrywki.   

   Ostatecznie tytuły otrzymali:

  Mistrz Wiedzy Patriotycznej w klasach I – Franciszek Konieczny,

  Mistrz Wiedzy Patriotycznej w klasach II – Paweł Skała,

  Mistrz Wiedzy Patriotycznej w klasach III – Jakub Kopyściański

   - Obrazek 2  - Obrazek 3  - Obrazek 4

   

  Podczas uroczystego apelu w dniu 9. listopada dyplomy z rąk p. Dyrektor Dymel  otrzymali w/w Mistrzowie, a wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani upominkami.

   - Obrazek 5

  Kolejne klasy reprezentowali:

  Kl. Ia – Alicja Łuczak, Antonina Jóźwiak, Franciszek Konieczny

  Kl. Ib – Hanna Wołczecka, Piotr Domaszewicz, Kajetan Witkowski

  Kl. Ic – Aleksander Sobczak, Szymon Ruta, Alan Nowak

  Kl. IIa – Martyna Sieniawska, Nadia Zwierzyk, Juliusz Michalak

  Kl.IIb – Maja Kucharska, Nadia Maślak, Martyna Filipczak

  Kl. IIc – Liwia Gągała, Michał Urbanowicz, Paweł Skała

  Kl.IIIa – Martyna Wasilewska, Anna Pasamonik, Jakub Kopyściański

  Kl. IIIb – Daria Beil, Maja Witkowska, Patryk Danelski.

  Gratulacje dla uczestników oraz ich wychowawców - organizatorki:  Irena Kubik, Grażyna Błochowicz

  P.S.    Wielką satysfakcję ma nauczyciel, który widzi radość uczniów ze zorganizowanych przez siebie sytuacji dydaktycznych.

   

   

 • Konkurs na List

           Wydawałoby się, że we współczesnym scyfryzowanym świecie sztuka pisania listów odeszła w zapomnienie. Uczniowie SP2 postanowili jednak udowodnić, że to nieprawda. Napisali listy, i to do niezwykłych adresatów. Ich odbiorami były książkowe postacie. Wszystko to za sprawą ogłoszonego w szkole  Konkursu nas list  do bohatera literackiego.

                    Spośród wielu prac wyłoniono trzy najlepsze. Autorami tych najciekawszych byli:

   

  1. Dominika Dąbrowska (5c)
  2. Aleksander Szlachtycz (5c)
  3. Franciszek Lorenz (4d)

   

                    Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe. W naszym konkursie jednak nikt nie został pominięty. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy i słodkie upominki.

  A my pamiętajmy, że ludzie listy piszą…

   

                                                                                                                                  Kamila Kogut

   

   - Obrazek 1 

   - Obrazek 2  - Obrazek 3  - Obrazek 4

 • Konkurs plastyczny "Sto lat dla Polski"

   - Obrazek 1  - Obrazek 2  - Obrazek 3

  więcej zdjęć>>

   

  Z okazji jubileuszu Odzyskania przez Polskę Niepodległości został zorganizowany w naszej szkole w klasach 1-3 konkurs plastyczny "Sto lat dla Polski".

  Wzięło w nim udział 53 uczniów.

  Kryteria były następujące:


  1. Praca plastyczna musi być zgodna z tematem konkursu, wykonana dowolną techniką (malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie, wyklejanie w formacie A3).

  2. Prace muszą być wykonane samodzielnie przez dzieci.

  3. Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę konkursową.


   

  Wyniki konkursu plastycznego „Sto lat dla Polski”

   - Obrazek 4

  Klasy I

   

  Martyna Gnybek

  Gracja Stępień

  Zofia Zeszutek

   

  Wyróżnienia: Zofia Balicka, Łucja Czarniecka, Stanisław Krupa, Olek  Pacholak, Aleksandra Piechota, Lena Wasilkiewicz,  Kajetan Witkowski, Dawid Ziarkowski, Martyna Zygmuntowska

   

   

  Klasy II

   

  Sebastian Dziekan

  Martyna Sieniawska

  Zuzanna Strzemiecka

   

  Wyróżnienia: Wojciech Bandura, Filip Barwiński, Julia Buratowska, Jagoda Cieślak, Jakub Ekiert, Julia Fronczak, Matylda Gall, Adam Jagodziński, Miłosz Kłodziński, Paulina Konieczna, Magdalena Krupa, Natalia Laskowska, Juliusz Michalak, Jakub Lis, Maciej Okupniak, Maja Ostrowska,  Nikodem Spławski, Wiktoria Staszak, Szymon Szudra,  Lena Walicka, Adam Wojas, Nadia Zwierzyk

   

   

  Klasy III

   

  Maria Matracka

  Maciej Przybyszewski

  Rafał Witczak

   

  Wyróżnienia: Daria Biel, Patryk Danelski, Mateusz Dreliszak, Dominik Fabiański, Sebastian Florczak, Wiktor Gralak, Zuzanna Jarmolińska, Julia Jaśkowiak, Oliwia Kliks, Emilia Pawłowska, Oskar Sroka, Wiktoria Wierzba, Maja Witkowska

   

   - Obrazek 5

   

   

  Gratulujemy smiley

  Grażyna Błochowicz i  Joanna Łuka

   

   

   

   

   

   

   

   

    

 • "BohaterON w Twojej Szkole" to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Ma ona na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych, symbolicznych kartek. Głównym założeniem tego projektu jest  wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postaw patriotycznych oraz budowanie wrażliwości społecznej poprzez poznawanie historii Powstańców. Mając na uwadze tak ważne cele, również i nasza społeczność szkolna wzięła aktywny udział w tym projekcie. Do powstańców warszawskich napisaliśmy  ponad 100 kartek, w których wyrażaliśmy swoją wdzięczność za dar Niepodległości, oraz swój podziw dla bohaterstwa uczestników Powstania. Wiele kartek zaadresowanych było do konkretnych osób, z których sylwetkami zapoznawaliśmy się zarówno na lekcjach historii jak i poprzez korzystanie ze strony internetowej projektu https://bohateronwtwojejszkole.pl/.  Mamy nadzieje, że nasze kartki sprawią wiele radości tym, dzięki którym możemy żyć w wolnej Polsce.       

                                                                                                           CZEŚĆ i CHWAŁA BOHATEROM!!!!!

 • 8b
  29.10.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 8b.

 •                                                                Dzień Pluszowego Misia

          Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Zbieramy NOWE PLUSZAKI, artykuły papiernicze dla dzieci z oddziałów onkologicznych. W naszej szkole zbiórka trwać będzie od 15 do 31 PAŹDZIERNIKA. Przynosimy PLUSZAKI i artykuły papiernicze do wychowawców klas, którzy następnie przekazują materiały do gabinetu Pani Dyrektor. Przekazanie materiałów nastąpi po 26.10.2018r. Informacja o akcji jest umieszczona w każdym budynku naszej szkoły.

   - Obrazek 1

 • Różne
  14.10.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Różne.

 • Pasowanie na Przedszkolaka

        Data 16 października zapisała się w kalendarzu jako dzień pełen radości i wzruszeń. Maluchy z grupy "Krasnoludki" zostały prawdziwymi przedszkolakami! Z okazji Pasowania na Przedszkolaka przygotowały specjalny program artystyczny, a na pamiątkę tego dnia otrzymały wspaniałe upominki. Z zaproszenia na uroczystość skorzystała Pani Dyrektor Katarzyna Dymel, która osobiście pasowała "Krasnale" na dzielne przedszkolaki.

 • Od
  28.10.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Od.

 •       Tradycyjnie czwartoklasiści uczestniczyli w corocznej wycieczce dydaktycznej do Pszczewa. Klasy 4a, 4b, 4c i 4d pod opieką wychowawców oraz nauczycielek przyrody – pań Beaty Bartkowiak i Edyty Denisewicz – wzięły udział w zajęciach pt. „Zorientuj się w terenie” oraz „Świat pod mikroskopem”. Podczas wycieczki w terenie uczyliśmy się, jak posługiwać się kompasem i prawidłowo orientować mapę względem kierunków świata. Określaliśmy również położenie siedmiu punktów orientacyjnych na mapie topograficznej, dyskutowaliśmy na temat form ochrony przyrody, poznając jednocześnie rezerwat przyrody „Jezioro Gołyńskie” i wspólnie zbieraliśmy materiał do późniejszych obserwacji mikroskopowych. Podczas zajęć laboratoryjnych przyswajaliśmy zasady zachowania w laboratorium, poznawaliśmy budowę mikroskopu świetlnego i uczyliśmy się jego obsługi, a następnie obserwowaliśmy zebrane przez uczestników części roślinne oraz fito- i zooplankton. Nie przeraziły nas specjalistyczne nazwy i ochoczo odkrywaliśmy również świat owadów w powiększeniu. Po takiej porcji wiedzy przyszła pora, by nakarmić nie tylko umysł, dlatego upiekliśmy w ognisku kiełbaski i inne przysmaki, które zniknęły w mgnieniu oka. Dziękujemy paniom Beacie i Edycie za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu oraz paniom Barbarze i Katarzynie z Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Pszczewie za przeprowadzenie interesujących zajęć. Do zobaczenia za rok! 

    - Obrazek 1  - Obrazek 2 - Obrazek 3

 • COOLturalni w akcji!

   

              3 października COOLTURALNI uczestniczyli we wspaniałym wydarzeniu. Udaliśmy się na przedstawienie „Skrzypek na dachu” do Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.  
       Dwuipółgodzinny spektakl nie mógł nikogo pozostawić obojętnym. Przepiękna scenografia, światowej sławy przebój sceniczny i talenty poznańskich aktorów dały nam wiele wrażeń. Czasem widownia rozbrzmiewała gromkim  śmiechem, czasem zaś zapadała głęboka cisza, gdyż wzruszenie ściskało gardła. Losy Tewiego Mleczarza, jego żony Gołdy i niepokornych córek poruszyły każdego wrażliwego widza. Nigdy jeszcze nie widzieliśmy tylu aktorów na scenie. Układy choreograficzne z żydowskim tańcem z butelkami na głowach i ukraińskim kozakiem powaliły publiczność na kolana, a raczej... porwały nas z krzeseł w czasie aplauzu.

       Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki mieści się w dostojnym neoklasycystycznym budynku z początków XX wieku. Na szczycie trójkątnego tympanonu stoi Pegaz, symbol Teatru Wielkiego.
  Wnętrze  jest bogato dekorowane, a na widowni mieszczącej tysiąc osób uwagę zwraca przepiękny kryształowy żyrandol. Wizyta w Teatrze Wielkim jest bez wątpienia dużym przeżyciem dla każdego – małego i dużego widza.

       Pierwsze koty za płoty! Zapraszamy wszystkich do kolejnych wspólnych wypraw wraz z COOLTURALNYMI!

  Małgorzata Szeremet

 • COOLTURALNI
  07.10.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii COOLTURALNI.

 • COOLturalni zapraszają!

   

     COOLturalni to inicjatywa, która zawiązała się przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Szarych Szeregów w Międzyrzeczu, by pogłębiać kontakt z szeroko pojętą kulturą. Nie zabraknie nas więc na widowni wyjątkowych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry, wspólnie podziwiać będziemy interesujące wystawy rozmaitych twórców, razem udamy się na spotkania autorskie i staniemy się uczestnikami wielu innych kulturalnych wydarzeń.

  Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i wszyscy, którzy tylko macie ochotę – bądźcie z nami! Zapraszamy!

   

  Małgorzata Szeremet

  Marta Lutostańska-Dembowy

  Aleksandra Biela

 • 15.09.2018 uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego im. dra Adama Szantruczka
  15.09.2018

      W słoneczne sobotnie przedpołudnie uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu Stadionu Miejskiego. Barwni, pełni zapału, zaopatrzeni w atrybuty kibiców na sygnał Pani Dyrektor Katarzyny Dymel wyruszyliśmy w radosnym korowodzie w wyjątkowo krótką drogę. Na terenie nowoczesnego obiektu przywitał nas Pan Burmistrz Remigiusz Lorenz wraz z przedstawicielami Rady Miasta oraz księdzem proboszczem. Na trybunach - obok nas - zasiedli równie kolorowi i pełni energii kibice z innych szkół podstawowych w Międzyrzeczu. Głośno i radośnie wspieraliśmy naszych reprezentantów biegających w sztafecie oraz indywidualnie. Tego dnia nie miało znaczenia zwycięstwo - liczyły się dobra zabawa i współpraca. Podziwialiśmy mecze piłkarskie zawodników Akademii Młodych Orłów oraz występy zespołów - Antiquo More, Trans i Hot Lips. Dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na sportowe emocje, których w tym miejscu z pewnością teraz nie zabraknie.

 • REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

  „NIEPODLEGŁA”

  organizowanego przez:

  Międzyszkolną Komisję Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność
  i Szkołę Podstawową nr 2 w Międzyrzeczu

  z okazji obchodów rocznicy

  100- lecia odzyskania niepodległości


   

  Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Międzyrzecza i Starosty Powiatu Międzyrzecz.

   

  Cele Konkursu:

  • upamiętnienie rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w roku 1918,
  • przedstawienie oczyma dzieci tradycji historycznych i kulturowych naszej  ojczyzny,
  • budzenie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży,
   • poznawanie historii i dziedzictwa kulturowego,
   • budowanie tożsamości w świetle wydarzeń odzyskania niepodległości po roku 1989 i działań związku NSZZ Solidarność.


   

  Regulamin Konkursu:

  §1 Organizator

  Organizatorem Konkursu plastycznego jest Zarząd MKOiW  NSZZ Solidarność i Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzeczu.
   

  §2 Czas trwania Konkursu

  Konkurs rozpoczyna się 1 września, a kończy  31 października 2018 r.
   

  §3 Warunki uczestnictwa

  1. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII i dzieci grup przedszkolnych.
  2. Placówka zamierzająca uczestniczyć w Konkursie powinna dostarczyć prace do organizatora do dnia 31 października 2018 roku.
  3. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych - malarstwo, rysunek ,kolaż, grafika w formacie A4.
  4. Zgłoszenie prac do Konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994r., Nr 24, poz. 83) oraz do publikacji
   w wydawnictwach wszelkiego typu, wydawanych przez Organizatora oraz w Internecie. Zgodnie z obowiązującym prawem w UE z 25 maja 2018 roku- RODO, wszystkie dane uczestników konkursu wykorzystane będą tylko na jego potrzeby.
  5. Biorąc udział w Konkursie, uczestnik wyraża zgodę na zastosowanie się do niniejszego regulamin

  §4 Termin i warunki dostarczenia prac

  1. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu do dnia 31 października 2018 roku na adres  :

  Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzeczu ul. Sportowa 1 do sekretariatu lub do

  Pani Ewy  Zabielskiej. Telefon kontaktowy 512032451.

  1. Prace są zgłaszane do Konkursu przez opiekuna zajęć lub nauczyciela. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, klasę,  adres i telefon placówki oraz imię i nazwisko opiekuna. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.
  2. Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane (decyduje data stempla pocztowego).
  3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas przesyłki.
  4. Prace przechodzą na własność Organizatora i nie będą odsyłane.

  §5 Zasady przyznawania nagród
   

  1. Komisja, powołana przez Organizatora Konkursu, do 31 października 2018 roku wyłoni zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych:
   • uczniowie klas 4 i 5
   • uczniowie klas 6,7 i 8
   • grupy przedszkolne

  Spośród zgłoszonych do Konkursu prac Komisja wybierze minimum 15 (5 w każdej kategorii wiekowej), przyznając nagrody zwycięzcom i najbardziej aktywnym opiekunom. Miarą aktywności placówki będzie ilość prac, które zostały nagrodzone.

  1. Prace  niespełniające warunków regulaminowych nie będą klasyfikowane przez Komisję.
  2. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
  3. Finałem konkursu będzie uroczysty wernisaż zorganizowany na terenie Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury dnia 08 listopada 2018 r. Podczas wernisażu o godz. 1000 odbędzie się m.in. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przez Burmistrza, Starostę i organizatorów.

  § 6

  Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej Szkoły Podstawowej  nr 2  w Międzyrzeczu.
   

 • Różne
  06.09.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Różne.

strona: