• Klasy 4-8

Dlaczego warto wybrać "Dwójkę"… Dużo u nas się dzieje! Wiemy, czego potrzebują uczniowie. Ósmoklasiści z żalem nas opuszczają! Jesteśmy otwarci! Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Angażujemy się w edukację i wychowanie naszych uczniów. Nasza szkoła to miejsce, w którym każdy uczeń ma szansę rozwijać się i realizować swoje pasje. Dostrzegamy potrzeby młodego człowieka i staramy się budować przestrzeń sprzyjającą zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz nawiązywaniu relacji społecznych. Podejmujemy rozmaite działania, aby móc zaoferować naszym uczniom jak najwięcej. To piękne otoczenie tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania - warto być z nami!

SZAFKI

W naszej szkole uczniowie nie muszą martwić się zbyt ciężkimi plecakami - ich niepotrzebną w danej chwili zawartość mogą zostawić w pięknych, kolorowych szafkach i iść dalej lekkim krokiem.

SALA GIMNASTYCZNA

Przestronna, dobrze wyposażona i bezpieczna sala gimnastyczna to miejsce, w którym uczniowie mogą oddać się aktywnościom sprzyjającym poprawie kondycji. Nic dziwnego, że tyłu u nas wspaniałych sportowców!

BOISKO DO GRY

Na nowoczesnym boisku do gry w piłkę nożną uczniowie spędzają aktywnie i bezpiecznie spędzają przerwy. Tutaj również rozgrywają się mecze w ramach różnych akcji oraz lekcji wychowania fizycznego.

MURAL

Przepiękny i inspirujący mural wykonany przez cudowną Panią Olę (Dworzec Tworzec) nie tylko stanowi barwne dopełnienie naszej przestrzeni, ale również przenosi w świat marzeń i wyobraźni.

KĄCIK DLA KLAS 8

Magiczny ogród, a za nim Oaza spokoju... To ulubione miejsca naszych ósmoklasistów. Tu w pięknym otoczeniu mogą spędzić razem czas, odpocząć między lekcjami i przygotować się do kolejnych uczniowskich wyzwań.

PRACOWNIA KOMPUTEROWA

W nowocześnie wyposażonej pracowni komputerowej uczniowie uczą się przy najnowszych sprzętach i programach, doskonaląc swoje informatyczne umiejętności, tak ważne we współczesnym świecie.

SALE SZKOLNE

Odpowiednio wyposażone sale szkolne sprzyjają realizacji ważnych celów dydaktycznych. Co bardzo istotne, nowoczesny sprzęt znalazł swoje miejsce również w salach chemicznej, fizycznej i biologicznej.

BOISKO SZKOLNE

Na szerokim boisku szkolnym uczniowie spędzają przerwy, korzystając z ławeczek oraz stołu do tenisa stołowego. Tu również można odpocząć w cieniu drzew lub pobiegać po dużej, ogrodzonej, bezpiecznej przestrzeni.

BUDYNEK A

W dużym budynku, wyróżniającym się napawającą energią zielenią, uczą się klasy 4-8. Dobrze zorganizowana przestrzeń zdecydowanie sprzyja procesowi nauczania.

RADIOWEZEŁ

Nasz radiowęzeł uprzyjemnia wypoczynek i zabawę podczas przerw – uczniowie chętnie włączają się w prowadzone za pomocą „Szaraczka” tańce integracyjne oraz wysłuchują ważnych komunikatów, a także biorą udział w szaraczkowych konkursach i akcjach.