• Podręczniki i wyprawka

PODRĘCZNIKI: (zakup we własnym zakresie)

0A – „Super smyki” poziom B+ (Karty pracy 4 części, wyprawka plastyczna, zeszyt super smyka, klocki NEMI, karta super smyka) wyd. MAC  oraz Diagnoza - arkusz obserwacji do badania gotowości szkolonej dziecka , wyd. MAC

• religia 6 latki – „Tak! Jezus mnie kocha” wyd. Jedność

0B – bez podręczników ( ryza papieru we wrześniu),

• religia 5 latki – „Spotkanie dzieci Bożych” wyd. Jedność  (dzieci rocznik 2016)
          • religia 4 latki – „Świat dziecka Bożego” wyd. Jedność (dzieci rocznik 2017)

0C – bez podręczników ( ryza papieru we wrześniu)

• religia 4 latki – „Świat dziecka Bożego” wyd. Jedność

WYPRAWKA:

• zmienne obuwie (kapcie) - buty na zatrzaski, rzepy, wsuwane, NIE klapki ani crocsy
          • strój gimnastyczny w  podpisanym worku (koszulka z krótkim rękawem, spodenki, skarpetki) – 6-latki (reszta grup po ustaleniu z wychowawcą na pierwszym zebraniu)
          • odzież na zmianę w podpisanym worku (bielizna, skarpetki lub rajstopy, spodnie, koszulka, bluza), na wszelki wypadek,  w razie zmoczenia lub zabrudzenia;  torebka na zmoczone, zabrudzone rzeczy.
          • szczoteczka, pasta do zębów, WĄSKI kubek (proszę pamiętać  o wymianie szczoteczek do zębów co 3 miesiące)
          • chusteczki higieniczne suche, wyciągane (częstość dostarczania chusteczek zostanie ustalona z wychowawcą danej grupy )

WAŻNE INFORMACJE:

Obowiązuje system Punktualnego Przedszkolaka - karta za pomocą której odnotowywany jest pobyt dziecka w przedszkolu. Nie ma możliwości zamówienia ich w trakcie roku szkolnego w przypadku, np. zgubienia

Inne ważne sprawy będą ustalane na pierwszym zebraniu z wychowawcą grupy.

Wszystkie rzeczy oraz przedmioty należące do dzieci

muszą być podpisane !!!