Rada Pedagogiczna rok szkolny 2023/2024
Dymel Katarzyna – dyrektor szkoły, informatyka
Banaszak Izabela – wicedyrektor, język polski
Adamska - Rej Katarzyna – wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Rej Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
Barczewska Hanna – edukacja wczesnoszkolna, biblioteka
Bartkowiak Beata – biologia, przyroda
Baryła Aldona – język niemiecki
Baryła Roman – muzyka, technika
Bełz Beata – język polski
Berk-Liberkowska Izabella – język niemiecki
Biela Aleksandra – język polski, biblioteka
Błochowicz Grażyna – edukacja wczesnoszkolna, programowanie
Bojko Adam – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Chmielewska Katarzyna – matematyka
Czerwińska-Sienkowska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Denisewicz Edyta – geografia, przyroda, wspomaganie
Dymel Paweł – chemia, wychowanie fizyczne
Flisikowska Teresa – religia
Furede Barbara – logopedia
Gajewska Irena – wychowanie przedszkolne
Gnybek Aneta – religia
Gnybek Michał – informatyka, historia
Grześkowiak Anna – wspomaganie
Guzicka Sylwia – edukacja wczesnoszkolna
Juszczak Agnieszka – język angielski
Kasprowicz Zofia – świetlica
Kilman Joanna – wychowanie przedszkolne
Kmieciak Anna – matematyka
Knych Anita – język polski, wspomaganie
Koban Dariusz – wychowanie fizyczne
Koban Karolina – wychowanie przedszkolne, szachy
Kobierska Grażyna – wspomaganie
Krawczyk Łukasz – informatyka
Lutostańska-Dembowy Marta – fizyka, matematyka
Łuka Joanna – edukacja wczesnoszkolna
Makarewicz Małgorzata – pedagog kl. IV – VIII, wychowanie do życia w rodzinie
Marzec Katarzyna – psycholog
Matyjaszczyk Anna – edukacja wczesnoszkolna
Matysek Renata – matematyka, wspomaganie
Mielcuszna Anna – edukacja wczesnoszkolna
Mizera-Wojtek Kamila – język angielski
Parys Bernadetta – edukacja wczesnoszkolna
Radys Ludmiła – biofeedback
Sieniawska Barbara – wspomaganie, szachy
Sieczka Barbara – historia
Szanda Mirosława – wychowanie fizyczne
Szatan-Krajewska Aleksamdra – język angielski, świetlica
Szeremet Małgorzta – język polski
Urbanek – Cyfka Ewelina – pedagog kl. I – III
Zabielska Ewa – plastyka, świetlica
Zarzycka Milena – świetlica
Zielińska Dorota – edukacja wczesnoszkolna, wspomaganie