Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne 2023/2024
Lp.
Rodzaj zajęć
Nauczyciel prowadzący
Dzień, godziny, miejsce zajęć
1.
Koło polonistyczne 4-8
Małgorzata Szeremet 1h
Poniedziałek, 7 l., sala A-28
2.
Koło kreatywne „Kącik twórczy” 4-8
Aleksandra Biela 2h
Poniedziałek, 6 l., biblioteka
Środa, 7 l., biblioteka
3.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 4-8
Izabela Banaszak 2h
Wtorek, 8 l., sala A-11
(klasy 4-6)
Środa, 8 l., sala A-1
(klasy 7-8)
4.
Warsztaty ortograficzne 4-8
Beata Bełz 1h
Poniedziałek, 8 l., sala A-2(co 2 tygodnie)
(klasy 5-7)
Środa, 7 l., sala A-2 (co 2 tygodnie)
(klasa 8)
5.
Koło matematyczne 4-8
Katarzyna Chmielewska 1h
Środa, 7 l., sala A-17
6.
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki 4-8
Marta Lutostańska-Dembowy 1h
Anna Kmieciak 2h
Poniedziałek, 8 l., sala A-17(kl.5)
Czwartek, 7 l., sala A-11
(kl. 6)
Czwartek, 8 l., sala A-17
(kl. 7)
7.
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się matematyki dla kl. 8
Katarzyna Chmielewska1h
Wtorek, 7 l., sala A-17
8.
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się
Joanna Łuka 2h
Środa, 5 l., sala D-11(co 2 tygodnie)
(klasy 1-3)
Środa, 7 l., sala A-11 (co 2 tygodnie)
(klasy 4-7)
9.
Koło historyczne 4-8
Michał Gnybek 1h
Poniedziałek, 8 l., sala A-11
10.
Koło biologiczne 4-8
Beata Bartkowiak 1h
Wtorek, 1 l., sala A-17
11.
Koło j. angielskiego 4-8
Agnieszka Juszczak 1h
Wtorek, 8 l., sala A-1
12.
Koło informatyczne Superkoderzy 4-8
Michał Gnybek 1h
Środa, 8 l., sala B-12
13.
Zajęcia sportowe 4-8
Dariusz Koban 1h
Mirosława Szanda 1h
Poniedziałek, 7 l., sala gimn.
Poniedziałek, 6 l., sala gimn.
14.
Koło matematyczne dla klas 1-3
Anna Matyjaszczyk 2h
Środa, 5 l., sala B-23
Czwartek, 5 l., sala B-23
15.
Matematyczne potyczki
Anna Matyjaszczyk 1h
Czwartek, 6 l., sala B-23
16.
Polonistyczne potyczki
Sylwia Guzicka 1h
Poniedziałek, 6 l., sala D-2
17.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Anna Mielcuszna 5h
1-3
Ewelina Urbanek-Cyfka2h
1-3
Poniedziałek, 10.00-10.45, sala D-31
Środa, 5 l., sala B-21
Środa, 6 l., sala B-21
Czwartek, 5 l., sala B-21
Czwartek, 6 l., sala B-21
Poniedziałek, 6 l., sala B-21
Piątek, 5 l., sala B-24
Małgorzata Makarewicz 8h
4-8
Poniedziałek, 1 l., sala A-21
Wtorek, 1 l., sala A-21
Wtorek, 2 l., sala A-21
Wtorek, 6 l., sala A-21
Wtorek, 7 l., sala A-21
Środa, 1 l., sala A-21
Czwartek, 2 l., sala A-21
Piątek, 1 l., sala A-21
18.
Terapia pedagogiczna
Anna Mielcuszna 1h
1-3
Karolina Koban 2h
0-8
Ewelina Urbanek-Cyfka 8h
4-8
Piątek, 5 l., sala B-21
Poniedziałek, 8 l., sala D-31
Piątek, 6 l., sala D-22
Poniedziałek, 8 l., sala B-24
Wtorek, 8 l., sala B-24
Środa, 8 l., sala B-24
Czwartek, 1 l., sala B-24
Czwartek, 5 l., sala B-24
Piątek, 1 l., sala B-24
Piątek, 2 l., sala B-24
Piątek, 6 l., sala B-24
19.
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 4-8
Milena Zarzycka 1h
Środa, 8 l., sala A-17
20.
Zajęcia socjoterapeutyczne - rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 1-3
Milena Zarzycka 1h
Poniedziałek , 15.30-16.15, sala D-11
21.
Socjoterapia
Milena Zarzycka 1h
Wtorek, 1 l., sala A-27
22.
Dodatkowe zajęcia
z języka polskiego
dla uczniów z Ukrainy
Sylwia Guzicka 6h
1-3
Barbara Furede 6h
4-8
Wtorek, 5 l., sala D-2
Wtorek, 6 l., sala D-2
Środa, 5 l., sala D-2
Środa, 6 l., sala D-2
Czwartek, 5 l., sala D-2
Czwartek, 6 l., sala D-2
Poniedziałek, 14.00-15.30, sala D-2
Wtorek, 8 l., sala D-2
Środa, 8 l., sala D-2
Czwartek, 8 l., sala D-2
Piątek, 8 l., sala D-2
23.
Dodatkowe zajęcia z języka polskiego dla uczniów z zagranicy (klasy 1-3)
Grażyna Błochowicz 2h
Środa, 5 l., sala B-11
Czwartek, 6 l., sala D-13
24.
Dodatkowe zajęcia z języka polskiego dla uczniów z zagranicy (klasy 4-8)
Beata Bełz 2h
Wtorek, 8 l., sala A-12
Środa, 8 l., sala A-12
25.
Gimnastyka korekcyjna
Joanna Łuka 2h
1-3
Mirosława Szanda 2h
4-8
Poniedziałek, 6 l., D-22
Środa, 6 l., D-22
Poniedziałek, 1 l., D-22
(2 grupy – co 2 tygodnie)
Wtorek, 7 l., D-22
26.
Samorząd Uczniowski 4-8
Teresa Flisikowska
Czwartek, 14.30-15.30, sala BD
27.
Mały Samorząd Uczniowski
Aneta Gnybek
Anna Mielcuszna
Czwartek, 14.30-15.30, sala BD
28.
ZHP
Hanna Barczewska
(harcerze)
Karolina Koban
(zuchy)
Maria Siuta
(zuchy)
Wtorek, 15.30 – 17.00, harcówka (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Wtorek, 12.45 – 13.30, harcówka
Czwartek, 14.30 – 16.00, harcówka
Zajęcia pozalekcyjne – indywidualne:
Lp.
Rodzaj zajęć
Nauczyciel prowadzący
Dzień, godziny, miejsce zajęć
1.
Biofeedback
Ludmiła Radys 5h
Poniedziałek, 6 l., sala B-24
Poniedziałek, 7 l., sala B-24
Wtorek, 5 l., sala B-24
Wtorek, 6 l., sala B-24
Wtorek, 7 l., sala B-24
Godziny lekcji:
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.45 – 11.30
5. 11.50 – 12.35
6. 12.45 – 13.30
7. 13.40 – 14.25
8. 14.30 – 15.15