• Podziękowanie od Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim

• 21 września odebraliśmy podziękowanie od Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas uroczystej gali wręczone zostały trzydzieści dwa medale dla osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, parafii, firm prywatnych oraz siedmiu placówek oświatowych, wśród których znalazła się Dwójka. To wyraz wdzięczności przekazany na nasze ręce w imieniu pacjentów, wolontariuszy i pracowników Hospicjum Św. Kamila przez jego Dyrektor – Jolantę Gintowt – oraz Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Hospicjum Św. Kamila – Tadeusza Iżykowskiego.

Te podziękowania pragniemy przekazać wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, ponieważ to dzięki nim każdego roku możemy angażować się w akcję Pola Nadziei i wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

• Sukces Piotra Domaszewicza

• Z radością informujemy Państwa o sukcesie naszego ucznia!

Piotr Domaszewicz (bo o nim mowa) jest uczniem klasy VIb, a tym razem dał się poznać jako harcerz 2 DH "Iskry".

Piotrek wziął udział w konkursie fotograficznym ogłoszonym jeszcze w ubiegłym roku szkolnym przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie. "Znaki pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim". W swojej pracy,  oprócz zdjęć opisał wybrane miejsce, a dodatkowo napisał to odręcznie, co ujęło jury. Zajął  II miejsce wśród szkół podstawowych. Jego opiekunem była drużynowa phm. Hanna Barczewska.

Wyniki ogłosiła i wręczyła nagrody p. Kurator Ewa Rawa. Piotrek, gratulujemy sukcesu!

• Narodowe Czytanie "Nad Niemnem"

• Uczennice klasy 7c: Julia, Lena, Liwia, Ola, Magda, Wiktoria oraz Zuzia reprezentowały dziś naszą szkołę podczas Narodowego Czytania "Nad Niemnem" w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz .

Dziękujemy za zaproszenie!

• Zapraszamy do akcji!

• Drodzy Państwo,

nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów" organizowanej przez Lidl.

W związku z tym do 5 listopada br. zbieramy Talenciaki, czyli specjalne kupony, które można otrzymać za każde wydane 50 zł (w tym jedno warzywo lub owoc).

Będziemy wdzięczni za przypisanie Talenciaków naszej szkole .

Za zebrane Talenciaki szkoła otrzyma nagrody.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!