• Rok szkolny 2018/2019

• Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

DYDAKTYKA

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ:

Średnie od 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie (126 uczniów – 35,6% uczniów klas 4-8)

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:

Jakub Baraniecki (8a) - laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (p. K. Chmielewska)

laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii (p. P. Dymel)

finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (p. A. Juszczak)

Inga Grabska (8b) – laureatka Konkursu Przedmiotowego z Biologii (p. B. Bartkowiak)

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (p. A. Juszczak)

Zofia Szeremet (8a) – laureatka Konkursu Przedmiotowego z Historii (p. A. Kulig)

finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Wielcy Polacy Twórcy Niepodległości”

(p. A. Kulig)

Jakub Ratkiewicz (8a) – laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii (p. A. Kulig)

finalista Wojewódzkiego Konkursu „Wielcy Polacy Twórcy Niepodległości”

(p. A. Kulig)

Jan Uhlendorf (8b) - finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego (p. A. Baryła)

Kacper Zając (8a) - finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (p. A. Juszczak)

Antoni Juszczak (7b) - finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (p. A. Juszczak,

p. K. Baczyk)

INNE  KONKURSY:

KANGUR MATEMATYCZNY :

wynik bardzo dobry:

Karol Adamirowicz 2a (p. A. Matyjaszczyk, J. Bojarek)

Inga Grabska 8b (p. A. Kmieciak)

wyróżnienia:

Michał Sułkowski 2c, Michał Urbanowicz 2c (p. A. Matyjaszczyk, p. J. Łuka), Jakub Kopyściański 3a (p. A. Matyjaszczyk, p. G. Błochowicz), Aleksander Ebert 4d (p. Ł. Krawczyk), Marta Tyborska 5d, Olga Grabska 5d (p. K. Chmielewska), Roman Savchenko 6b, Gracjan Lemański 6b (p. K. Chmielewska), Izabela Stankiewicz 6a (p. K. Chmielewska), Jakub Baraniecki 8a (p. K. Chmielewska)

Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ

(konkurs ogólnopolski CEH Logos pod patronatem PAN):

Anna Kwaśny 8b - finalistka – III etap (p. M. Szeremet)

Franciszek Szeremet 5a - finalista – III etap (p. I. Banaszak, p. M. Szeremet)

Aleksandra Goc 2c – wyróżnienie (p. J. Łuka)

Zuzanna Strzemiecka 2c – wyróżnienie (p. J. Łuka)

Bartosz Dobosiewicz 4d – wyróżnienie (p. A. Biela)

Franciszek Frelichowski 5d - wyróżnienie (p. M. Szeremet)

LUBUSKI  KONKURS RECYTATORSKI PRO ARTE 2019:

Alan Nowak 1c – finalista – etap wojewódzki (p. S. Guzicka)

Liwia Gągała 2c - wyróżnienie w eliminacjach gminnych  (p. J. Łuka)

Zuzanna Walkiewicz (5a) - wyróżnienie w eliminacjach gminnych (p. I. Banaszak)

Maja Dobosiewicz (4d) - wyróżnienie w eliminacjach gminnych (p. A. Biela)

Dorota Adamirowicz 8b - wyróżnienie w eliminacjach gminnych  (p. M. Szeremet)

MIĘDZYWOJEWÓDZKI XIX KONKURS RECYTATORSKI O LAUR NIEPODLEGŁEJ,                                                organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.:

Laura Hassa 8b – finalistka – wyróżnienie w finale (p. M. Szeremet)

Dorota Adamirowicz 8b – wyróżnienie w półfinale (p. M. Szeremet)

KONKURS RECYTATORSKI BUKIET 2019 (twórczość B. Leśmiana),

organizowany przez MCKiE Dom Harcerza w Zielonej Górze:

Laura Hassa 8b – II miejsce (p. M. Szeremet)

Dorota Adamirowicz 8b – III miejsce (p. M. Szeremet)

Jagoda Zamorska 8a – wyróżnienie (p. B. Bełz)

XIX POWIATOWY  KONKURS ORTOGRAFICZNY

MISTRZ ORTOGRAFII :

Kamil Taborowski 7a – Vicemistrz Ortografii Powiatu Międzyrzeckiego (p. B. Bełz)

II LUBUSKI TURNIEJ HISTORYCZNY „SZARE SZEREGI” w Gorzowie Wlkp.

VI miejsce w województwie - Zofia Szeremet 8a, Inga Grabska 8b, Jakub Ratkiewicz 8a (p. A. Kulig)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY  LOP  „Mój las”:

Szymon Ruta 1c - I miejsce w etapie wojewódzkim (p. S. Guzicka)

Emilia Rozwadowska 8b, Aleksandra Górgurewicz 6d, Marcel Augustyniak  – II miejsce w etapie

wojewódzkim (p. B. Bartkowiak, p. E. Denisewicz)

Jakub Ratkiewicz 8a, Martyna Sieniawska 2a – III miejsce w etapie wojewódzkim (p. B. Bartkowiak,

p. J. Bojarek)

Franciszek Frelichowski 5d, Maja Dobosiewicz 4d, Natalia Snarska 6d – wyróżnienia (p. B. Bartkowiak,

p. E. Denisewicz)

XXII AKCJA EDUKACYJNO - KONKURSOWA  CZG-12  „Zielona szkoła, zielone przedszkole”:

SP2  – I miejsce w województwie – lider baterii (p. B. Bartkowiak, E. Denisewicz)

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ