• IIA

• Klasowa galeria>>

Klasa II a

rok szkolny 2022/2023

Dzień Chłopaka w naszej klasie. Dziewczynki przygotowały laurki. Był też prezent niespodzianka - piłka.

Cichacze zamieszkały w naszej klasie.

W Bibliotece Publicznej praktyczne zajęcia z wykorzystaniem alfabetu.

Produkcja soli ruszyła...nasze doświadczenie.

Klasa I a

rok szkolny 2021/2022

Prima  Aprilis

Tłusty Czwartek

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Pola Nadziei

Jak co roku nasza szkoła brała udział w akcji „Pola nadziei”, mającej na celu zbieranie pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Poprzez zakup cebulek żonkili wsparliśmy hospicjum św. Kamila w Gorzowie .

Korzystając w poniedziałek z pięknej pogody posadziliśmy ponad 100 cebulek, aby wiosną zdobiły naszą szkołę.

Wycieczka do Pszczewa

11 października 2021 r. dzięki uprzejmości Pana Romana Strzelczyka (dziadka naszej koleżanki Helenki) pojechaliśmy do Pszczewa, aby spędzić tam czas na świeżym powietrzu. Na początku, aby nabrać sił, piekliśmy kiełbaski nad ogniskiem. Jedliśmy też sezonowe owoce i warzywa.

Po posiłku odbył się bieg z Dziadkiem po plaży -każdy kto przebiegł wyznaczony dystans był zwycięzcą. Później poszliśmy zobaczyć egzotyczne ptaki oraz króliki. Tu był też czas na zabawę na placu zabaw.

Atrakcją całego wyjazdu była przejażdżka konna oraz karmienie kóz i alpak. Każdy kto miał ochotę, mógł dosiąść konia i przejechać się pod okiem instruktora.

To był świetny dzień, pełen wrażeń.

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ KLASIE

30 września 2021 r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nasi koledzy otrzymali od nas piłkę do gry w piłkę nożną i krawat z napisem „Super Chłopak. Przetestowali ją zaraz na lekcji wych.fizycznego i stwierdzili, że to super prezent.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

29.09.2021 obchodzimy Dzień Głośnego Czytania. Nasza klasa wzięła w nim udział . Pracownik Międzyrzeckiego Urzędu Miasta odwiedził nas i przeczytał kilka rozdziałów bardzo ciekawej książki o przygodach dziewczynek zaczynających przygodę w pierwszej klasie.