• Nasi harcerze w Warszawie na obchodach 79 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

• W dniach od 29.07 do 2.08 2023r. harcerze i harcerki 2 DH "Iskry" uczestniczą w Zlocie Harcerskim "Ramię w ramię", który odbywa się w Warszawie w ramach obchodów 79 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Program zlotu obejmuje różne strefy działalności harcerskiej. Dzieje się dużo. Harcerze uczestniczą przede wszystkim w obchodach kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Fotoreportaż wraz z pozdrowieniami ze stolicy.

• Klaudia ....

• Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci KLAUDII KONIECZNEJ, naszej absolwentki.

Nie znajdujemy słów pocieszenia, gdyż nawet te najwznioślejsze nie wypełnią pustki, jaką zostawiła po sobie Klaudia.

Rodzicom i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy administracji i obsługi, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 w Międzyrzeczu