• Zebranie organizacyjne rodziców przedszkolaków

• Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z wszystkich grup przedszkolnych dnia 01.09.2022 roku (czwartek), o godz.16.30 na zebranie organizacyjne rozpoczynające rok 2022/2023.

Sala D26-grupa 6 latków, sala D22-grupa 5/6 latków, sala D21-grupa 4/5 latków.

Do zobaczenia.

• Listy przedszkolaków 2022/2023

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w nadchodzącym roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole będą trzy grupy przedszkolne. Listy dzieci  tych grup są wywieszone na parterze w budynku A w gablocie z ogłoszeniami po prawej stronie (tuż przy drzwiach wejściowych). Zapraszamy do zapoznania się z listami grup przedszkolnych

Do zobaczenia we wrześniu!

• Listy uczniów klas pierwszych 2022/2023

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w nadchodzącym roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole będą trzy klasy pierwsze. Listy uczniów tych klas są wywieszone na parterze w budynku A w gablocie z ogłoszeniami po prawej stronie (tuż przy drzwiach wejściowych). Zapraszamy do zapoznania się z listami klas.

Do zobaczenia we wrześniu!

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ 11 sierpnia

• To już przedostatni dzień PÓŁKOLONII Z DWÓJKĄ .

Od samego rana czekała na nas moc atrakcji! Zaczęliśmy od robienia gniotków. Później puszczaliśmy banki i już tradycyjnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej.

Po śniadaniu rozpoczęła się gra pt. WYSPA SKARBÓW. Droga do skrzyni ze skarbem prowadziła przez wiele wyzwań i zagadek, ale udało się! Nagrodą były... składniki na tosty, które - oczywiście - przygotowaliśmy samodzielnie!

To był fantastyczny dzień!

Widzimy się jutro!

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ 10 sierpnia

• Kolejny dzień PÓŁKOLONII Z DWÓJKĄ minął nam na zabawie i wypoczynku .

Rano robiliśmy piknikowe girlandy, a po śniadaniu wyruszyliśmy na basen, gdzie szaleństwom nie było końca! W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się, by zjeść pyszne lody. Po obiedzie przygotowywaliśmy owocowe koktajle, które pięknie udekorowaliśmy. Pełni energii spędziliśmy jeszcze czas na boisku i placu zabaw .

Już nie możemy się doczekać jutra!

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ 9 sierpnia

• Kolejny dzień PÓŁKOLONII Z DWÓJKĄ za nami!

Dzisiaj było twórczo i smacznie...

Dzień zaczęliśmy od stworzenia podwodnego świata

Po śniadaniu wybraliśmy się na plac zabaw i boisko do gry w piłkę nożną, gdzie aktywnie spędziliśmy czas.

Później przyszła pora na warsztaty cukiernicze, podczas których samodzielnie przygotowaliśmy i udekorowaliśmy gofry - smakowały wszystkim!

Po tylu słodkościach nabraliśmy ochoty na trochę aktywności - zabawom w piasku i grze w piłkę nożną nie było końca!

Po obiedzie mogliśmy spożytkować naszą energię w sali zabaw - tutaj wręcz turlaliśmy się ze śmiechu!

Na koniec dnia wzięliśmy udział w warsztatach kaligraficznych i oddaliśmy się artystycznym działaniom - ich efekty zabraliśmy do domów w ramkach. Można było również samodzielnie wykonać opaskę do włosów.

Do zobaczenia jutro!

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ 8 sierpnia

• Dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny tydzień PÓŁKOLONII Z DWÓJKĄ .

Na dobry początek wykonaliśmy ćwiczenia relaksacyjne. Później przyszła pora na rozgrzewkę przed rozgrywką w dwa ognie oraz meczem piłki nożnej. Po śniadaniu wybraliśmy się na spacer, którego celem był Happy Bus. Tam malowaliśmy twarze, robiliśmy warkoczyki i tatuaże, budowaliśmy domy z wielkich klocków oraz bawiliśmy się w wesołym autobusie. W drodze powrotnej zjedliśmy pyszne lody i szaleliśmy na placu zabaw.

Po obiedzie przyszedł czas na relaks w sali zabaw, a później czekało na nas ważne zadanie: malowanie kamieni. Część z nich zabraliśmy do domu, a część będzie zdobić skalniak na naszym boisku.

Poniedziałek zakończyliśmy równie kreatywnie - robiąc bransoletki i lepiąc cuda z plasteliny. To był aktywny i twórczy dzień. Do zobaczenia jutro!

• PÓŁKOLONIE Z DWOJKĄ cd.

• Dzisiejszy dzień PÓŁKOLONII Z DWOJKĄ upłynął nam radośnie. Bawiliśmy się na placu zabaw,graliśmy w piłkę, udaliśmy się na basen i tu było prawdziwe szaleństwo. Po powrocie czekał na nas pyszny obiadek i po nim gry,zabawy stolikowe.

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ cd.

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ nabrały tempa. Dzisiaj wybraliśmy się w niesamowitą podróż do Zielonej Góry. Pierwszy przystanek zrobiliśmy obowiązkowo w niesamowitym miejscu, jakim jest Planetarium Wenus. Oglądaliśmy bardzo ciekawy seans "Życie drzew". Następnie udaliśmy się dać upust naszej energii do Centrum Sportowo- Rekreacyjnego. Szaleństwom nie było końca. Swoją wytrzymałość i zwinność sprawdzaliśmy następnie w kolejnym rewelacyjnym miejscu, jakim są Gęsie Tarasy. To był bardzo niesamowity i wyjątkowo intensywny dzień !

• Kolejny dzień PÓłKOLONII Z DWÓJKĄ

• Kolejny dzień PÓłKOLONII Z DWÓJKĄ za nami. Oj, się działo! Tak spodobały się nam warsztaty balonowe, że dzisiaj sami skręciliśmy kwiatki, pieski, żyrafy i miecze. W ruch poszły również klocki. Przed gorącym słońcem schowalismy się w basenie i spędziliśmy tam bardzo miło i wesoło czas. Na koniec dnia zmagaliśmy się z magicznym dywanem. To był fajny dzień

• PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ

• 01.08 rozpoczęliśmy PÓŁKOLONIE Z DWÓJKĄ Pierwszy dzień upłynął nam bardzo szybko: były zabawy integracyjne, gry sportowe, warsztaty balonowe. Hitem okazały się magiczny dywan i basen z kulkami. Dzisiaj po smacznym śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę. Zwiedziliśmy zoo, wybawiliśmy się na dmuchańcach, trampolinach, zjeżdżaliśmy na tyrolce. Na koniec dnia poszliśmy do kina na seans filmowy. To był naprawdę aktywny czas!

• Rozpoczynamy  ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ. Potrwają one do 15.08.2022

Wypełnioną kartę zapisu do świetlicy (skan) należy przesłać na adres mailowy szkoły: sp2@miedzyrzecz.pl lub dostarczyć do sekretariatu szkoły w terminie do 15.08.2022 roku  (liczba miejsc ograniczona).

Pierwszeństwo zapisu mają dzieci dojeżdżające autobusem do szkoły i klas 1-3. Rodzice dzieci dojeżdżających również składają kartę zapisu na świetlicę.

Sekretariat szkoły czynny od 8.00 do 14.00

Regulamin_świetlicy_szkolnej. pdf>>