• Wyniki I etapu konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

• Do II etapu - finałowego, który odbędzie się  w kwietniu, zakwalifikowali się:

1.   Aleksandra Andrasz 2b

2.   Jan Kulig 3c

3.   Lena Zaborowicz 3b

4.   Aleksander Dudek 4a

5.   Alicja Łuczak 5a

6.   Martyna Gnybek 5b

7.   Milena Lorenc 5b

8.   Piotr Domaszewicz 5b

9.   Martyna Sieniawska 6a

10. Zuzanna Strzemiecka 6c

11. Julia Matuszewswka 8c

12. Maria Spławska 8d

13. Nikodem Zwierzyk 8d

Osoby te uzyskały wymagane co najmniej 22p. / 30p.GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w finale!

• Wyniki Konkursów Przedmiotowych – etap szkolny r. szk. 2022/2023

Do etapów rejonowych zakwalifikowali się:

Konkurs z Języka Polskiego:

Antonina Sobolewska8c (83%)

Wiktoria Kubiak 8b (80%)

Nikodem Zwierzyk 8b (80%)

Konkurs z Matematyki:

Tymoteusz Niewiadomski8d  (100%)

Aleksander Ebert8d  (93%)

Jakub Kopyściański7a (86%)

Konkurs z Języka Angielskiego:

Nikodem Zwierzyk8b  (92%)

Igor Dembowy6a (89%)

Agata Popławska 8b (82%)

Natalia Środa 8d  (80%)

Konkurs z Historii:

Michalina Kręciszewska8d (94%)

Antonina Sobolewska 8c (89%)

Michał Sułkowski 6c (89%)

Konkurs z Biologii:

Maja Dobosiewicz8d  (80%)

Bartosz Dobosiewicz8d (80%)

Maria Kurzyńska 8b (80%)

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

• Trwa licytacja piernikowych choinek na naszym Fb - zapraszamy do licytacji

• Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów do udziału w corocznym konkursie świątecznym.

Oto zasady:

1. Zrób piernikową choinkę i zapakuj ją w celofan.

2. Przynieś do p. Aleksandry Bieli lub p. Barbary Sieniawskiej w dniach 12-14 grudnia.

3. 15 grudnia na szkolnym profilu facebookowym pojawią się zdjęcia choinek i wówczas rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 16 grudnia do 18.00.

4. Zwycięży autor choinki z największą liczbą reakcji pod jej zdjęciem. Nie bierzemy pod uwagę reakcji pod udostępnieniami.

5. Nagrody zostaną wręczone w ostatnim przedświątecznym tygodniu.

6. Choinki przekażemy na licytację dla chorego Seweryna.

Zachęcamy do udziału!

• Wizyta w teatrze

• Uczniowie klas 3a i 3c odwiedzili Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim  i obejrzeli spektakl pt. „Piękna i Bestia”.

• 7 grudnia - Pomidorowa środa dla Seweryna

• Dzisiaj w naszej szkole była "Pomidorowa Środa" dla Seweryna. Pyszną zupę przygotowała Pani Joanna Trocer z "Bistro u Asi". Zupa zniknęła podczas dwóch przerw. Zebraliśmy 350 zł. Dziękujemy!!!

• Sukces Uli Malinowskiej

• 2 grudnia 2022 roku w Filharmonii Gorzowskiej miało miejsce przepiękne wydarzenie - premiera musicalu „Piotruś Pan”. Wzięło w nim udział ponad 70 młodych wykonawców - solistów, tancerzy i chórzystów. Wśród nich główną rolę zagrała nasza uczennica klasy 7a ULA MALINOWSKA, która nie tylko wykazała się pięknym wykonaniem naprawdę trudnych piosenek (towarzyszyła jej orkiestra), ale także ogromnym talentem aktorskim. Była przy tym naturalna, wiarygodna i śliczna. Poza tym Ula grała na tyle profesjonalnie (w czasie castingów „pokonała” wielu chętnych do tej roli), że nie widać było po niej odrobiny tremy, a trzeba wspomnieć, że widownia zapełniła się tego dnia do ostatniego miejsca. O tym, że sztuka bardzo się wszystkim podobała, świadczyły niekończące się brawa oraz rozmowy po spektaklu. Można było wtedy usłyszeć także zachwyty nad Wandą, czyli naszą Ulą! W takich chwilach rozpierała nas prawdziwa duma!!!!! Uli życzymy kolejnych pięknych wystąpień (odbędzie się 11 spektakli), a potem jeszcze wielu ról i prawdziwej światowej kariery.

Fanki Jej talentu: Beata Bełz i Katarzyna Chmielewska