• Nasi najzdolniejsi

• Siedmioro uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie czternastu najzdolniejszych uczniów i uczennic szkół podstawowych w Gminie Międzyrzecz.29 sierpnia o godzinie 15.30 w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury Burmistrz Międzyrzecza Pan Remigiusz Lorenz wręczył Stypendia Burmistrza za bardzo wysokie wyniki w nauce i sukcesy w konkursach: Igorowi Dembowemu, Tymoteuszowi Niewiadomskiemu, Adrianowi Robakowi oraz Nikodemowi Zwierzykowi. Wyróżnienia otrzymali wspaniali recytatorzy: Alan Nowak i Antonina Zamorska.Najlepszą Absolwentką w roku szkolnym 2022/2023 w Gminie Międzyrzecz została również uczennica naszej szkoły - Natalia Bogdan, która odebrała Nagrodę Burmistrza.To ogromne wyróżnienie dla zdolnych uczniów, którzy pracują nad rozwijaniem swoich zainteresowań i pasji, co pozwala im odnosić sukcesy.

Gratulujemy:)